Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem járok be az egyetemen...

Ha nem járok be az egyetemen az órákra bukhatom a családi pótlékot? Van valami összefüggés a családi pótlék és a hiányzások/aláírások között?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal egyetemistára nem is jár családi pótlék... Legalábbis az én szüleim egy fityinget sem kapnak rám, mióta kitettem a lábam a középiskolából.
2014. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez középiskolában működik csak,azt hiszem legalábbis.Volt egy osztálytársam,akinek a szüleitől elvették a családit,mert rengeteg igazolatlan hiányzása volt.
2014. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen nincs ilyen.
2014. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták egyetemista nem kaphat családi pótlékot, ha mégis kapsz és rájönnek, hogy nem is kellett volna kapnod, behajtják rajtad az összeget, amit pluszba kaptál.
2014. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!