Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit vettek fel ideiglenesen a...

Kit vettek fel ideiglenesen a Hunfalvy-ba? Es melyik tagozatra?

Figyelt kérdés
Elsosorban az emelt angol tagozatra kit vettek fel,de a tobbi tagozatosok is erdekelnek:)

2014. márc. 23. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Részvétem előre is :D
2014. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy kit vettek fel ideiglenesen? Ilyen kifejezés nincs. Ez egy rangsor, nem mondhatod, hogy felvettek. Én voltam első is egy iskola rangsorában, mégsem állítottam, hogy felvettek. Úgy megfojtanám az ilyen tudatlanokat... :@
2014. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Engem felvettek az emelt angolosba, és oda is megyek :)
2014. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Èn benne vagyok az ideiglenes rangsoron a felvehetö osztálylétszámban , az angol és a nèmet kêttan osztàlynàl ,de valszeg németre megyek !
2014. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elso : miert kivansz reszvetet?!
2014. ápr. 1. 14:22
 6/8 A kérdező kommentje:
2.hozzaszolo : koszonom szepen,hogy vetted a faradtsagot es leirtad,megmutattad mennyire okos vagy (vagy megsem). De nem érdekel,ettől még nem fog megváltozni semmi. :)
2014. ápr. 1. 14:26
 7/8 A kérdező kommentje:
3.hozzaszolo : engem is oda :)
2014. ápr. 1. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es te biztos Deborahhh vagy
2015. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!