Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amelyik középiskolákban van...

Amelyik középiskolákban van ilyen hogy diákkampány, annak van valami különösebb célja nevelés szempontjából, vagy csak sima szórakozás?

Figyelt kérdés

Én iskolámban van ilyen, és ekkor a 11.-es osztályok először is csinál mindegyik egy filmet, és az adott napon meg kiraknak az iskolába mindenféle matricákat, papírokat hogy pl. "szavazz a 11.C-re" meg ilyenek. És kaját osztogatnak a többieknek, szünetekbe meg programokat szerveznek a saját napjukon. És a többi diák meg a tanár fog majd szavazni hogy melyik osztály nyerjen, és aki nyer az szervezi a diáknapot.

Abból ítélve, hogy youtuben találtam már pár iskolai kampányvideót más iskolákból is, nem csak itt van ilyen.

Milyen középiskolákban szokás ilyent csinálni, és milyen célból?


2014. ápr. 5. 16:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Az én iskolámnak ez az egyik hagyománya kitudja mióta.
2014. ápr. 5. 16:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk mindent a diákönkormányzat illetve annak vezetője szervez. Amelyik iskolai programok minden évben meg vannak szervezve (ünnepek stb.) azokat mindig a megadott osztályok bonyolítják le. Kampány akkor van, ha új diákelnököt választanak. Legközelebb jövőre lesz ilyen.
2014. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!