Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Attól, hogy 4 éven keresztül...

Attól, hogy 4 éven keresztül nem nagyon erőltettem meg magam tanulás szemponjából, van rá esélyem, hogy jól sikerül az érettségim és felvegyenek egyetemre?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig van esély, és ez így van. Nem vagyok rá büszke, de én sem tanultam 4 évig csak az utolsó utáni pillanatokban, amikor eldöntöttem mi akarok lenni. Az túlzás, hogy jó lett az érettségim, de lehetett volna sokkal rosszabb is. Ha most neki állsz, több mint háromszor annyi időd lesz tanulni, mint nekem anno volt, szóval ki TUDSZ hozni egy jó érettségit az egészből, csak tanulnod kell. Ne foglalkozz semmivel, csak tanulj éjjel-nappal és sikerülni fog. Minden ember képes rá, te is, csak akarnod kell, szóval menj és csináld, tanulj szorgosan.
2014. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, esély az mindig van, és különben is ezt akarod hallani, szóval a válasz igen.
2014. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
attól függ mire pl duplázhatsz is és akkor cask kettőre kell gyúrnod nagyon
2014. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!