Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények veszprémi Séf...

Vélemények veszprémi Séf iskoláról?

Figyelt kérdés
Sok embert kérdeztem már, hogy mit tud erről az iskoláról, de nagyon eltérőek a vélemények. Azért vagyok rá kíváncsi, mert lehet, hogy ott szeretnék elvégezni egy szakmát majd a jövőben, de volt akitől nagyon rosszakat hallottam róla. Valaki van itt esetleg, aki oda járt, esetleg tud valamit az iskoláról?

2014. ápr. 25. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam hogy az Veszprém egyik gyűjtőiskolája,
2014. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kritikán aluli iskola. Gyakorlatilag azok járnak oda, akiket már minden másik helyről kidobtak, eltanácsoltak. Azt, hogy szakmai szempontból milyen nem tudom, de én nem szívesen tanulnék ilyen alja emberek között. Egyáltalán lehet ilyen környezetben tanulni?
2014. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!