Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek egy gimnáziumba, ma...

Felvettek egy gimnáziumba, ma kaptam meg a levelet, hol tudjuk megcsinálni, hogy a másodikként megjelölt helyre járjak?

Figyelt kérdés

Tehát, az első helyre felvettek, de a másodikba akarok menni. A második helyen 15. voltam a 30 valamennyiből, tehát elvileg van nekem hely.

Hol tudjuk (pontosabban édesanyám) megváltoztatni?


2014. ápr. 25. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ideiglenes névsor közzététele után, március 17-18-án lehetett sorrendet változtatni. Most már nem lehet, a helyedre meg beraktak mást...
2014. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem sorrendet akartam változtatni...

Konkrétan iskolaváltásról beszéltem.

2014. ápr. 25. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ez nem így működik. Mindenki azt az iskolát jelöli elsőnek, ahova menni szeretne, a többit meg azért, hogyha az elsőbe nem veszik fel, akkor a többibe talán igen. Ha az elsőre felvettek, automatikusan odakerülsz, mivel azt jelölted elsőnek.
2014. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nade miért nem szeretnél oda járni, ahova fel is vettek?

Most már nem lehet mit csinálni.

Örülj, hogy felvettek valahova

2014. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tehát, az első helyre felvettek, de a másodikba akarok menni. A második helyen 15. voltam a 30 valamennyiből, tehát elvileg van nekem hely. " ISTENEM XD

Mi az hogy van neked hely? Igen ott van neked középen második padban kihagyva egy pad, csak is neked. 15. voltál de nem oda mentél, ezért mindenki egyel előrébb csúszott stb... Úgy lenne helyed h valakit kidobnak. De kit? ki lenne olyan önfeláldozó? 1, senki. 2, túl sok munkával járna szóval felejtős.


Szia

2014. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum odamehetsz kuncsorogni az igazgatónak, hogy ha szeptemberben esetleg van még hely, átvesz-e.
2014. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már késő bánat...
2014. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!