Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit vettek fel 2014-ben a...

Kit vettek fel 2014-ben a Kada Elek Közgazdasági Szakközépbe?

Figyelt kérdés
Ebben az évben (2014) jelentkeztem a Kadába és felvettek (közgazdaság,német).Kiváncsi vagyok,hogy rajtam kivül kit vettek még fel.Kérlek akit felvettek (bármilyen szakra) az írjon :) Ja és nektek megérkezett már a levél?Nekem még nem :/ De onnan tudom,hogy felvettek,hogy az ideinglenes sorrendben 4. lettem :)

2014. ápr. 27. 12:07
 1/2 anonim válasza:
engem és az uncsimat felvettek. a tesómat közgazdaság,angolra engem pedig ügyvitel,németre :)
2014. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó :) akkor évfolyamtársak leszünk :)én kögazdaság,németre megyek lehet,hogy az unokatesód az osztálytársam lesz (attól függ melyik osztályba rakták be) Nektek mikor kell menni kivizsgálásra?Te ismersz valakit aki az osztálytársad lesz?én igen ha érdekel írj privátba ;)
2014. máj. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!