Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Andrássy Gyula Gimnázium...

Andrássy Gyula Gimnázium vélemény? (lent)

Figyelt kérdés
Főleg az eurofakt szakról érdekelne,esetleg aki odajár.

#gimnázium #angol #Eurofakt #andrássy gyula békéscsaba
2014. ápr. 27. 13:50
 1/7 anonim válasza:
A suli nagyon jó, nem különösebben nehéz. Napi 1 óra tanulás (persze nem mindennap) egy 4-es átlaghoz bőven elé. A legtöbb tanár korrekt, rengeteg program van. Szóval szuper iskola. Az eurofakt szak a nagyképű, gazdag tanulók gyűjtőhelye általában, de azért vannak kivételek! :) Az A-B-C-D osztályok egymással is jóban vannak, míg az Eurofakt mindig külön utakon jár, az általános vélekedés szerint magasabb rendűnek hiszi magát anyagi bázisa miatt, de mint írtam, vannak kivételek, jófej emberek ott is!
2014. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha van még valami kérdésed, nyugodtan tedd fel!
2014. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az eurofakt osztályról elmondottakat alá kell támasztanom,nagyrészt jófej emberek járnak oda,de aki nem pénzes,azt kinézik.Jó iskola,ajánlani tudom.!8.os vagy?
2014. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ha lessz fogom :)
2014. ápr. 27. 14:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,és engem is eurofaktra vettek fel...ugyhogy az elmondottak alapján most kicsit megijedtem :D
2014. ápr. 27. 14:22
 6/7 anonim válasza:
Ne ijedj meg, én is eurofaktos leszek, és nem vagyok nagyképű, nem hiszem magamat többnek másoknál, sőt.. :D Persze biztos lesznek ellenkezőek, de nem hinném, hogy ők fogják kitenni az osztály 80%-át.
2014. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is eurofaktos vagyok, és sajnos abszolút igazak a fent leírtak... :D Nálunk például az osztály 70%-a ilyen, és tényleg nem vagyunk valami jóban a többi osztállyal az évfolyamon, DE ők se egymással, ahogy én látom. ;) Azért nem kell félni, rendes emberkék mindenhol vannak.
2014. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!