Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egészségügyi főiskolai karra...

Egészségügyi főiskolai karra mik a feltételek a felvételihez?

Figyelt kérdés
Védőnő szeretnék lenni.
2009. dec. 26. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

biosz, kémia, ilyesmi...

feküdj rá keményen...

2009. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felvételi tárgyak: biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar v. szakmai előkészítő tárgy (ezek közül kell kettőt választani)

De amúgy felvi.hu....

2009. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már azóta megtaláltam köszi:) még annyi,h vki nem tudja hány pontot kell elérni?ez is biztos ott van,csak én valahogy nem vettem észre:$:)egyébként ha valaki infobol és magyarbol viszi tovább a pontjait,azt valószínűleg nehezebben veszik fel,mint aki pl biosz kémia,ugye?köszönöm!!
2009. dec. 27. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy! Nincs ilyen sorrend, az egyetem nem nézi, h miből érettségiztél! Ha meg van a felvételi tárgyak közül kettő, akkor utána már csak az elért pontok számítanak. Ha biztosabbnak érzed, nyugodtan menj informatikával. (Persze az egyetemen könnyebb lesz, ha bioszból és kémiából érettségizel)

A ponthatár pedig attól függ, melyik suliba szeretnél menni. Nappali tagozaton, államilag finanszírozotton még az SE-n is csak 316 volt a ponthatár 2009 szeptemberében, pedig szerintem ez a legmagasabb.

A többi helyen valószínűleg 300 pont alatt van.

De itt meg tudod nézni:

[link]

Az évválasztónál a 2009/Á-t válaszd.

2009. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!