Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyen melyik Főiskolán...

Szombathelyen melyik Főiskolán, Egyetemen van könyvtáros szak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központjának Bölcsész Karán.
2014. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ennél a szaknál a felvételihez milyen követelményeknek kell megfelelni?
2014. máj. 14. 07:22
 3/6 anonim válasza:
Én odajártam, nagyon jó volt, nagyon jó tanárokkal, nagyon jó légkör, magas szintű oktatást nyújtanak. Rengeteg gyakorlati óra van, konzultációs lehetőségek, szakmai napok, stb. Csak jót tudok mondani! Viszont, ha a megélhetésre törekedsz, más szakot választanék, mert nagyon kis esély van a szakmán belüli elhelyezkedésre.
2014. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És még lenne 1 olyan kérdésem,hogy milyen követelmények vannak a felvételnél?
2014. máj. 18. 07:20
 5/6 anonim válasza:

amikor én jelentkeztem, akkor nem volt semmi felvételi követelmény, pontok alapján lehetett bejutni.

Ami talán fontos, hogy van két félév angol szaknyelv, egy félév kezdő, egy félév haladó. Illetve van sok informatikához kapcsolódó tantárgy, pl. adatbáziskezelés és építés, webszerkesztés, stb. meg nagyon sok tárgy kapcsolódik az ehhez, elektronikus katalógusok, stb. Ha annyira nem érdekelnek ezek a tárgyak, akkor nehezebb lesz, de megcsinálható, eddig szerintem mindenki túljutott rajtuk.

2014. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki megbukott, de ő nagyon-nagyon hülye + nagyon-nagyon lusta volt, illetve anyucipicifia-komplexusban szenvedett, és mivel az illető édesanyja nagyon nagy ember, befolyásos és gazdag ember volt, ezért azt hitte, hogy befolyással, hatalommal+ pénzzel mindent és mindenkit meg lehet venni kilóra. Hát, nem...
2014. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!