Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF- nemzetközi gazdálkodás...

BGF- nemzetközi gazdálkodás angol nyelven?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ide jelentkeztem és nagyon örülnék hogyha lenne valaki olyan aki tud erről a szakról tapasztalatot mondani, mert sok mindent így a tantárgyakról, légkörről stb nem lehet olvasni :S Ha esetleg van aki szintén ide jelentkezett, ti hány pontra számítotok kb?
2014. máj. 19. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

önköltségesre jelentkeztél?

Én annyit tudok, hogy a matek elég nehéz, de hát hol nem?.)

260 lesz az önköltséges az állami meg 460.

2014. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogyha még államira kerulsz is be, plusz pénzt kell fizetni, mivel angol nyelven tanulod?
2014. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Allamira jelentkeztem,latok ra eselyt hogy meglesz es tudom hogy kell meg pluszba fizetni. Az erdekelne,hogy megeri-e egyaltalan, milyen a legkor,stb.Masik lehetoseg az NKE kozigazgatas-szervezo, ugye ott legalabb fizetni nem kell,de nem szeretnek Mdo-hoz kotve lenni.
2014. máj. 19. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!