Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen fajta iskolába menyjek...

Tamas2000 kérdése:

Milyen fajta iskolába menyjek hogy utána villamosmérnök legyek?

Figyelt kérdés
Szakközép, Szakiskola, Gimnázium,

2014. máj. 25. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gimnázium, ahol erős a matek és a fizika.

És ahol megtanítják hogy hogyan kell azt írni hogy menjek.

2014. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimnázium, és gyúrj a matekra, fizikára, mert az lesz a fontos. Azért a nyelvtant se hanyagold. :)
2014. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én mérnökként azt mondom, hogy szakközépiskolába menj, de valami jót válassz, ahol van matek és fizika (esetleg különórákra is menj) ill. tényleg meg kéne tanulni magyarul - értelemszerűen valami elektronikai vagy villanyszerelői szakiskolát válasz!
2014. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tudok írni csak fére gépeltem mert nem az erőségem amúgy a matek 5 fizika 5.
2014. máj. 25. 14:10
 5/9 anonim válasza:
100%
Én gimibe mentem, aztán automatikai technikus szakra Szombathelyen, mert ott gyakorlati képzés is van az egyik helyi nagyvállalatnál, ahová suli után jó eséllyel fel is vesznek. Nekem fontos volt, hogy az egyetemre már úgy iratkozzak be, hogy dolgozom. A munkahelyen támogatják a továbbtanulást.
2014. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Mert tudok egy-két jó villamosipari szakközépiskolát az én megyémben!
2014. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
2014. máj. 26. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor nem szóltam. (Én Borsod-Abaúj-Zemplén megyében élek)
2014. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy Brsod-Abaúj-Zemplén megyében fogok tovább tanulni(Kazincbarcika) aztána az egyetemet Miskolcon.
2014. máj. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!