Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Sztehlo Gábor, vagy a...

A Sztehlo Gábor, vagy a Kispesti Deák Ferenc Gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés
Nektek mik a tapasztalataitok? Milyen a tanárok, a diákok, az elvárások?

2014. jún. 3. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Deák!
2014. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Idén érettségiztem a Sztehloban. Nem hajtanak úgy mint az "elit" iskolákban, viszont elvárnak egy bizonyos színvonalat. A közösség normális, nincsenek balhék. A tanárok pedig segítőkészek és közvetlenek. Annak aki tovább szeretne tanulni, akkor egy kis otthoni szorgalommal már jobb egyetemekre is felveszik. Aki pedig nem szeretne továbbtanulni, az pedig egy jó értékrenddel és pozitív tapasztalatokkal kerül ki a nagyvilágba.


Sok sikert a gimnazista évekhez!

2014. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! :)

Egyébként azt hiszem a Sztehlót fogom választani, mivelhogy már 2 éve gimis vagyok és eddig spanyolt tanultam, csak a mostani sulimat nem szeretem. De a nyelvet nem akarom feladni, úgyhogy azt választom, bár erre még van pár (~2) hónapom gondolkodni.

2014. júl. 1. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább a Deákot javasolnám,mert egyre több embertől hallom,hogy komoly drog problémák vannak a Sztehloban...

Egyébként is sokkal jobb hírű a Deák!

Most melyik Gimibe jársz s miért nem szereted?

2014. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Sztehlo borzalmas hely. Alig maradnak ott meg a tanárok, folyamatosan változik a tanári kar. Elég sok botrányról tudnék mesélni.. Én nem adnám oda a gyerekemet, az biztos.
2014. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!