Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiskunhalason a Tekóban...

Kiskunhalason a Tekóban mennyi a felvételi ponthatár és melyik tantárgyakat nézik?

Figyelt kérdés
A közgazdasági és a mezőgazdasági szak érdekel, de ha galaki tudja az infót az is jó. De leginkább a közgét és a mezgét szeretném tudni. Köszi a válasz(oka)t!
2014. jún. 21. 13:15
 1/3 anonim válasza:
Lehet már későn írok, de egyébként szinte mindent,vagyis a fó tantárgyakat. 10 tantárgy talán, ha jól emlékszem, irodalom, nyelvtan, matek, földrajz, biosz, kémia, angol/német, infó, töri, fizika. Ponthatárokat pontosan nem tudok, mivel az minden évben változik nekem 98, volt anno a 100ból. (összes jegyedet össze kell adni, 7. év vége, 8. félév). Legnehezebb közgére bekerülni, majd infó és mezgé, attól függ, hogy mennyi a jelentkező, de mezgére 4es átlaggal, sőt rosszabbal is bekerülhetsz szerintem. Én nem bántam meg, hogy a Tekóba mentem, ott érettségiztem és közgé szakon voltam. :)
2014. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

sziasztok :D milyen fura látni hogy gyakorin is vannak tekósok (vagy volt tekósok, vagy jövőbeli tekósok) :D

kérdező, végül is hova adtad be a jelentkezést? felvettek? ha gondolod mesélgetek tekóról :D

1# melyik évben érettségizték?:D

~ egy 10.-es tekós

2015. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.: felvettek közgére és már be is iratkoztunk :)

van kedved priviben beszélgetni? :D :)

2015. júl. 1. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!