Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Győri Révaiba...

Van esélyem a Győri Révaiba biológia-kémia tagozatra?

Figyelt kérdés

7.évvégi jegyeim:

matek:4

magyar:4

irodalom:4

történelem:4

biológia:4

kémia:5

földrajz:4

angol:5



2014. jún. 28. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó 8. első félévi jegyekkel és jó felvételivel talán. De elég sok a négyesed.
2014. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom de jövőre többet fogok tanulni
2014. jún. 30. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Sz.tem menni fog, ha sikerül, majd keress meg ;)
2014. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy van, kérdés, hogy érdemes-e. A Révai jellegzetesen ilyen képmutató iskola, folyton hirdeti, hogy milyen menő, közben az oktatás már évek óta még a megyében sincs a topon (az országos rangsorok nem sokat érnek, mivel a nevesebb iskolákban a felmérőkre készülnek a diákok, míg máshol nem). Mondom ezt úgy, hogy tavaly érettségiztem, kémia szakra mentem, és se megyei, se országos tanulmányi versenyen egy révaissal sem találkoztam, aki értelmes eredményt ért volna el. Emellett a megyében az érettségik eredménye is csak átlagos lett náluk.
2014. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi átlag valóban romlott az elmúlt évekhez képest, de még így is magasan veri a megye többi iskoláját. Az országos kompetencia mérésre pedig (ha az előző kérdező erre gondolt) tudtommal egyik osztály sem készült külön. A tanulmányi versenyek közül diákolimpián kémiából és fizikából is lett első helyezett, és OKTV-n is top 10-ben voltak révaisok. Egyébként az iskola direkt fejleszti mostanában a kémiával kapcsolatos dolgokat, például új a természettudományos labor, és egyre több a szakkörös és érettségi előkészítős. Az iskolai légkör és hangulat pedig szerintem nagyon jó. Úgy gondolom, ez megválaszolta, hogy érdemes-e. ;)
2014. júl. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha a következő félévi jegyeid jók és jól sikerül a felvételi igen. Mondjuk az elején elég sokat kell tanulni de ha belerázodsz akkor bírni fogod. ( Én nem tanultam túl sokat általánosban úgyhogy az eléjén kicsit nehéz de ha beleszoksz akkor már nem)
2014. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!