Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzsenyi Dániel Gimnázium...

A Berzsenyi Dániel Gimnázium jó iskola ha orvos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a soproniról van szó, akkor igen, de mindenképp bio-kém modult válassz 9.-10.-ben, valamint a faktokat is így szervezd. De nekem vannak olyan ismerőseim, akik innen kerültek ki és az orvosira járnak.
2014. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
42%

Ha a pestiről van szó:


Nagy a követelmény, sokat kell tanulni, a közismereti tárgyakat erősen nyomatják, szóval ha orvos szeretnél lenni, a te iskolád.


Egyedül a társaság az, ami elég fura. Például van egy 10.es meleg srác, Lyon Viktornak hívják, aki minden fiúval kikezd. :D Illetve rengeteg a sznob is.

2014. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Nemár, én erről a tizedikes Lyon Viktorról miért nem tudok? :D Bár csak tíz százalékban feltételezem, hogy tényleg létezik, vagy ha igen, nem valami haverja vagy, mert nem igaz, hogy mi erről felsőbb évfolyamon ne hallottunk volna. :DDD

A sznobizmus igaz, mondjuk az minden "jobb" iskolában teret hódít magának. Egy szint után igazából már kínjában is röhög rajta az ember. Én pölö (ki nem találtad volna) berzsenyis vagyok, és orvosnak készülök, még csak nem is biokémről, olyan okos voltam, hanem az agyrohasztó humántagozatról... Szóval ha nekem menni fog, neked is. :D

Amúgy nem rossz suli, a szellemisége nagyon pozitív, a tanárok összességében jók, a közösséget is túl lehet élni, sokféle emberke akad itt, és hiába vannak sötétek és sznobok, ők a legviccesebb figurák az egészben, azt meg kell hagyni.

2014. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!