Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweisen a tankönyveket...

A Semmelweisen a tankönyveket hivatalosan (másoláson / könyvtáron / használtan vételen kívül) hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Azért a hivatalosat kérdezem, mert 60 ezer forintig igényelhetünk tankönyvtérítési támogatást hozzá. A neten a Semmelweis kiadó Legendus könyvesboltját találtam, ami a NET épülettömbben van. Itt lehet megvenni a tankönyveket és / vagy máshol (is)?

2014. júl. 8. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A legendus csak a Semmelweis kiadó könyveit forgalmazza. Így igen, ott lehet több hivatalos könyvet is megvásárolni. Számos olyan könyv is lesz ill. van, amelyet azonban a Medicina kiadó árul. Viszont nem biztos, hogy mindent megtudsz majd vásárolni, mert nekünk vannak olyan könyveink, amelyeket már nem is gyártanak, ezért csak fénymásolni lehet.


(gyógyszerészhallgató)

2014. júl. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Medicina könyvesboltot keress, mert egy rakás orvosis könyv onnan kell, nem a Semmelweis kiadótól.
2014. júl. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De akkor is várd meg az évkezdést, mert év elején szokott kedvezmény lenni a Medicinában.
2014. júl. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan igényelhetsz ilyen támogatást?
2014. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a felvilágosítást! :)

Utolsó: ezt nem tudom pontosan, ezt anyám tudja pontosan, neki mondták amikor utánaérdeklődött ott dolgozó ismerősénél ilyen támogatásnak...

2014. júl. 8. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lesz időd, légyszi kérdezd már meg tőle és írd le, mert én is nagyon örülnék egy ilyen támogatásnak. Köszönöm előre is! :)
2014. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!