Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs. Nagy Lajos Gimnázium...

Pécs. Nagy Lajos Gimnázium vélemény? Tanárok? Közösség? Stb?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Pécsen minden iskola sz*r igazából.A Nagy Lajos a legerősebb ez tény de csak akkor menj oda ha nagyon nagyon nagyon okos vagy és az általánost szinte az ujjadból kiráztad mert szenvedés lesz..nem annyi ,hogy bekerülsz és sima négy év .Én a Babitsba járok utolsó évem ez elvileg gyengébb kicsit mint a Lajos de ez is rohadt nehéz..én nem mennék oda..hacsak nem vagy tényleg nagyon okos..meg vallásos ugye mert a papok köcsögök ahogy hallom..
2014. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy erős 4-es tanuló vagyok, szóval lehet,hogy felejtős lesz ez az iskola:) de köszönöm a válaszod
2014. júl. 19. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Lajosos vagyok.

Az erős négyes sem rossz, ha mondjuk az 1-es gyakorlóból vagy a Jókaiból hozod.

És nem a papok köcsögök, hanem az igazgató úr, akinek sajnos a vallás fontosabb, mint a tanítás, pedig mint tudjuk, ez egy iskola. De azért szeretek idejárni, ettől az egy dologtól eltekintve, pedig nem vagyok vallásos. Ha jó hittan tanárt fogsz ki, akkor még élvezetes is lesz :D

Amúgy az eslőnek abban igaza van, hogy Pécsett tényleg minden iskola sz*r.

2014. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!