Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államilag támogatott kulturáli...

Államilag támogatott kulturális rendezvényszervező tanfolyam létezik?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak ezt a szakmát, viszont nem nagyon találok hozzá iskolát. Amit találtam, ott nem szól semmi arról, hogy az első szakma megszerzése estin vagy levelezőn államilag támogatott lenne... Létezik ilyen ingyenes képzés belőle?


Másik kérdés: Ha csináltam már egy OKJ szakmát, de nem "államvizsgáztam" belőle, mert időközben megszűnt a lehetőség, akkor számíthat első képzésnek (tehát ingyenesnek) a rendezvényszervező, amit most kezdenék el?


BŐVEBBEN: csináltam egy utazásügyintéző szakmát, viszont mire vizsgáztam volna belőle, eltörölték az "államvizsgáját", ergo maga a szakképesítés így nincsen meg. Ráadásul az ottani TO fél éve ül a bizimen (amiben az év közben megszerzett jegyek vannak), hogy jöjjek vissza 2 hét múlva, és amikor visszamegyek, akkor egy hónap múlva menjek vissza, mert nem találják... Szóval ezt meguntam, levizsgázni nem valószínű, hogy tudnék hol, és amúgyis inkább a rendezvényszervező érdekel mostmár.



2014. júl. 10. 12:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és a google-t már végignéztem, de azért várok linkeket, mert több szem többet lát ;) :)
2014. júl. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!