Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Balassagyarmat, Balassi...

Nemmondommeg2014 kérdése:

Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnáziumról vélemények? Arany János Tehetséggondozó Program? Kollégium? Kinek tetszik? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

8.-os leszek és lehet hogy a Balassiba fogok menni. Igaz,voltam ott három napos táborba de még mindig bizonytalan vagyok a gimivel és a kolival kapcsolatba. Akik odajárnak közülük sokan mondták hogy megérné odamenni,de más meg azt mondja hogy nem jó suli. Most jó vagy nem jó? Vélemények? Előnye? Hátránya??


NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK. KÖSZI..



2014. júl. 28. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Balassis vagyok,már 11.-es,nagyon szeretem ezt az iskolát.Én 4 évesen vagyok,nem pedig Arany János programban,de ajánlani tudom a sulit!:)

Ha van kérdésed írhatsz privátot :)

2014. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet francia nyelvet tanulni?
2017. jan. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!