Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemista leszek. Lesz...

Egyetemista leszek. Lesz informatika órám. Lehet műkörmöm?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tiltják az iskolák, meg ha csak valami nagyon alap infó óra lesz 1-2 szemeszteren át nem vészes, de pl. infós szakra nagyon nem ajánlatos, mert csak hátráltatja az embert, ha hosszabb karmokkal kell gyorsan gépelnie.
2014. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gratulálunk, hogy egyetemista leszel.

Köszönjük, hogy megosztottad velünk, hogy lesz informatikaórád.

Ez egy szabad ország, tehát ha van rá pénzed és el tudsz menni kozmetikushoz, illetve nincs valamilyen körömbetegséged, ami miatt nem lehetne műkörmöd, akkor igen, lehet műkörmöd.


Csak én nem látom az összefüggést a két dolog között? :O

2014. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az összefüggés az, hogy műkörömmel nehezebb gépelni.

Nem voltam még egyetemista, ezért nem tudom ott hogy működnek a dolgok.

Nem infó szakos leszek, csak lesz olyan órám.

2014. júl. 29. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyetemen semmit se tiltanak. Itt magadra vagy utalva, tanárt nem fogja érdekelni. Ha nem tudsz úgy gépelni, akkor így jártál, megbuktat, aztán jövőre megint meg lehet próbálni műkörömmel vagy anélkül.
2014. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak szolid és nem óriási műkörmeid lesznek, akkor nem fog problémát jelenteni. :D Kétlem, hogy sokat kellene majd gépelned amúgy. Nekem is volt informatika órám, de általában nem gépelni kellett, hogy ne teljen vele az idő, megkaptuk a kész szövegeket és azt kellett formázni stb.
2014. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 29. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!