Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek 6. -ba, és szeretn...

Most megyek 6. -ba, és szeretnék jelentkezni hatosztályos gimibe. A nyíregyházi Krúdy Gyula gimi, a debreceni Ady Endre gimi, vagy a szintén debreceni Fazekas gimi a jobb suli? (lent folytatom)

Figyelt kérdés
Melyikben tanítanak jobban , hol a legjobb a közösség, és hol a legkevesebb a sznob? :D A Krúdy van ezek közül a legközelebb hozzám. Az is érdekel, hogy a központira hogy gyakoroljak? Értelemszerû, hogy az elõzõ évi felvételiket kellene megcsinálnom, csak belenéztem az egyikbe, és szinte semmit nem vettünk még belõle 5.-ben. Ja, és mind az öt évben kitünõ voltam. :) Elõre is köszönöm a segítséget! :))

2014. júl. 29. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A Krúdyról nem tudok nyilatkozni, bár most egyetemen sok csoporttársam onnan jött. Ha az Ady és a Fazék között kell választani, akkor a Fazék. Nem rossz az Ady sem egyáltalán, de a Fazék azért jobb tőle.
2014. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nahát... a Krúdyba jártam, hatosztályos tagozatra :D Tavaly érettségiztem. Nagyon szerettem oda járni, nagyon jó iskola, jó tanárokkal. A közösségi életre sem lehet panasz.


Megnézheted, idén is benne volt a vidéki gimnáziumok top10 listájában, a 4. helyen, összesített listán 12. A Fazekas 10., összesítve 20. Az Ady elég hátul kullog. Szóval nem a levegőbe beszélek én sem :)


Hol laksz egyébként? Kollégista lennél vagy bejárós?

2014. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettõtöknek a választ, sokat segítettetek. :)

2.: Nyíregyháza mellett lakok, egy Újfehértó nevû kisvárosban, kb.15 percnyire Nyiregytõl, ezért ha a Krúdyba felvennének, akkor (szerintem legalábbis) bejárós lennék, mert busszal is 30 perc az út, de az sem lehetetlen, hogy kolis lennék.

Azt pedig nem tudjátok megmondani, hogy hogyan készüljek a felvételire?

2014. júl. 29. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül melyikbe jelentkeztél?
2014. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem jelentkeztem, de elsõ helyre a Krúdyt, másodiknak a Fazekast, harmadiknak az Adyt fogom beírni.:)
2014. nov. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!