Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Ady Endre Gimnázium,...

Debreceni Ady Endre Gimnázium, Tóth Árpád Gimnázium, Kossuth Lajos Gimnázium. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire fogadják itt el a vidékieket?

Mennyire nagy a követelmény?

Milyen a társaság?

Mesélnétek ezekről a sulikról egy kicsit? Köszönöm.



2014. aug. 1. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Osztálytársad tizedikes vagy tizenegyedikes volt? Egyébként megyei matekverseny dobogósunk nekünk is van, Hevesy kivcsit nevesebb, bár tőletek ugye nem indulnak. Versenyeredmények terén bevetem az über kártyát: Bényei Eva két éve Balin nagydíjat kapott a fiatal kutatók nemzetközi konferenciáján, mely a világ egyik legrangosabb ilyen eseménye, kijutni is nagyon nagy szó. Beszámolót is tartott valami MTA-s konferencián.
2015. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tavaly 11.es volt.Oké,az ilyen nemzetközi verseny tényleg überelhetetlen,de ez 1-1 gyerek érdeme főleg,mindenhol vannak ilyen óriási tehetségek.

[link]

2015. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Erről a tanárnőről már én is hallottam, a diákolimpia aranyról sajnos még nem, de szép munka. Abban igazad van, hogy ezek az eredmények főleg az egyént minősítik, de az elérésükhöz kell egy iskola által biztosított háttér is. A srác nem tudom most mit csinál, de azt tudom, hogy Evi most is aktívan kutat, és az iskola sikeresen mentorálta ennek elérésében.
2015. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
A kossuth tele van sznobokkal
2015. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Az Adyról:

A vidékieket ugyan úgy fogadják, mint a debrecenieket :)

A követelmény teljesíthető, a suli nyelvekből és humán tárgyakból erősebb, így nyilván ezekből nagyobb is a követelmény.

A társaság nagyon-nagyon szuper!!

Rengeteg rendezvény van, a hangulat nagyon jó, viszont akkor éri meg ide jönni, ha nyelvet akarsz tanulni. Megkockáztatom, hogy itt a legjobb a nyelvoktatás a debreceni sulik közül.

2015. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bunyó van embörök! :D
2016. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!