Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van-e keresnivalóm a Nemzeti...

Van-e keresnivalóm a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közgazdaságtudományi Karán ha szeretek nyelveket tanulni, szeretem a történelmet, diplomata munkát stb? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Közszolgálati Egyetem, Debreceni Egyetem, Közgazdaságtudományi Kar, Állam és Jogtudományi Kar, Igazgatásszervező alapképzési szak, Nemzetközi igazgatási alapképzési szak, Közigazgatás-szervező alapképzési szak, Közigazgatási mesterképzési szak, Európai és nemzetközi igazgatás mesterképzési szak, Közigazgatási mesterképzési szak

#Debreceni Egyetem #Nemzeti Közszolgálati Egyetem #Közgazdaságtudományi Kar #ELTE Állam- és Jogtudományi Kar #Igazgatásszervező alapképzési szak #Nemzetközi igazgatási alapképzési szak #Közigazgatás-szervező alapképzési szak #Közigazgatási mesterképzési szak #Európai és nemzetközi igazgatás mesterképzési szak
2014. aug. 7. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az NKE-nek nincs Közgazdaságtudományi Kara, így nehezen.
2014. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te a Közigazgatástudományi Karra gondolsz.
2014. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja.
2014. aug. 11. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából ezekről szól, de azt neked kell tudnod, hogy van-e ott keresnivalód.
2014. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyjából? A pontok nem jelentenek problémát. Csak olyan vegyesnek tűnik. Van ott jog, gazdaságtan, informatika stb. Nem tudom hogy nagyobb részt mire számítsak vagy mire specializálódik vagy tevődik a hangsúly.
2014. aug. 12. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A közigazgatásai jogi tárgyak és a szervezés-vezetés a hangsúlyos.
2014. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A jog a hangsúlyos, informatika kb csak 2-3 tárgy van, illetve néhány kiegészítő társadalomtudományi tárgy.

Akkor van keresnivalód, ha tudsz rengeteget tanulni, akár magolva, mert sok olyan tárgy van, ahol szóról szóra tudni kell. (jogi szövegek pl)

2014. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg a jog ott, amin szeretik is kaszálni a népet.
2014. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!