Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Melyik budapesti...

Egyetemisták! Melyik budapesti egyetemre, és karra érdemes menni ahol nem kel sokat tanulni, és sok buli van?

Figyelt kérdés
Tehát gondolom nem az orvosi. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 15. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ne menj egyetemre, ha csak ennyi az életcélod.
2014. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Járjál disco-ba, az egyetem nem neked való.
2014. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ennyi az életcélom. És nem azért megyek egyetemre h bulizzak, de nem akarok éjjel nappal tanulni.
2014. aug. 15. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarsz éjjel nappal tanulni és olyan egyetemre, karra akarsz menni, ahol sok buli van. De nem azért mész egyetemre, hogy bulizz...nagyon érdekes...
2014. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ebben az esetben bármelyik egyetem bármelyik karára lehet jelentkezni. Tanulni sehol nem kötelező, meg lehet bukni a vizsgákon... egy ideig. Ha még esetleg fizetős szakra is vesznek fel, akkor külön öröm lesz neked, de feltételezem, hogy inkább a szüleidnek/családodnak. Át lehet menni kettesekkel is, semmi probléma nincs azzal sem. De ilyen hozzáállással az életben nem fogsz elérni semmit sem.
2014. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne vedd el a helyet azok elől, akik valóban tanulni akarnak. Menj dolgozni, és bulizz a fizetésedből.
2014. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj a BME-re, ha akarsz akkor nem kell tanulni, és vannak bulik is. Hogy aztán pár év után kiesel, és vissza kell fizetned az ösztöndíjat az már nem az én bajom.
2014. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Attól még h nem akarok folyton tanulni és néha buliznék, mért buknék meg? Egyáltalán honnan feltételezitek azt rólam, hogy megbuknék. Honnan tudjátok h milyenek a képességeim. Én azért akarok bulizni mert azt gondolom h vagyok olyan okos, h beleférjen a tanulás mellé... DE ha enyire kíváncsiak vagytok , elárulom h naponta fél órát szoktam tanulni. Az év végén 3 négyesem volt a többi ötös. És egy elég erős gimnáziumban voltam kilencedikes.
2014. aug. 17. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyen jó tanuló vagy, akkor nem teljesen mindegy, hogy melyik egyetemre mész? Úgyis megoldod félóra tanulással, aztán meg mehetsz bulizni.
2014. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Biztos elég erős gimnáziumba jársz... :DDD
2014. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!