Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF nemzetközi gazdálkodás...

BGF nemzetközi gazdálkodás angolul/magyarul. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Ennek az oldalnak van egy nagyon hasznos funkciója. Biztosan észrevetted már, hogy ha beírsz egy kérdést akkor hasonló témájú kérdéseket megjelenít. Vagyis ezt arra találták ki, hogy ne kérdezd meg ugyan azt még-egyszer, mert már válaszoltak rá.

A bal alsó sarokban még keresőt is találsz. Feltételezem tudod használni.

Le lett írva erről a szakról egy csomó vélemény az előző kérdésekben, de ha képtelen vagy rákeresni, akkor nem értem miért akarsz egyetemre/főiskolára menni menni? Ott ettől csak nehezebb dolgod lesz.

Én nem fogok erre válaszolni bocs. Megtettem már nem egy kérdésben...

2010. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
egyetértek az előttem szólóval. amúgy (ahogy már sokan írták), a bgf egy kalap szar, a diploma értéke 0, de legalább végigbulizhatsz pár évet.
2010. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

BGF egyelőre a második helyen áll a corvinus után, azonban már kezdi átvenni a vezetést. Egyre színvonalasabb, és sokkal gyakorlat orientáltabb, mint a corvinus, amit inkább lehetne hasonlítani egy szabadidő központhoz.

Erre már a munkáltatók is kezdenek rájönni.


Amit az előző ír, az meg egyáltalán nem így van. Gazdaságban is jól el lehet helyezkedni.

2010. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Igazad van, olyan apróságok semmiképp se zavarjanak, hogy amióta van felsőoktatási rangsor azóta csak a corvinus van az élen, az összes pü. miniszter, jegybankelnök, monetáris tanácstag közgázos volt; illetve azt is javaslom, hogy vess egy pillantást a financial times business school rankig-re, valahogy a BGF elkerüli a londoni elemzők látókörét. És valószínűleg nem azért mert kinn van Pest szélén a francban...


Bocs az off-ért, de idegesít ez az állandó önámítás, csak azért mert átlag 70 pont hiányzik nekik a corvinushoz. Akkor menj bgf-re ha könyvelő akarsz lenni életed végig, arra jó.

2010. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen köszönjük a Londoni elemzők munkáját, de igazából engem egy itthoni lap véleménye, (HVG) véleménye sokkal jobban érdekel.

Ajánlom a Felvi rangsort is.

2010. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A miniszterek meg már évtizedekkel ezelőtt végeztek.

A helyzet változik. Ezt azért vedd figyelembe...

2010. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Ok, ha te úgy látod, hogy a pénzügyi szektorban egy HVG rangsor (amiben ha jól emlékszem úgyszintén BCE-GTK az első), jelentősebb szakmai elismertséggel rendelkezik, mint a Financial Times, akkor valószínűleg nem azonosak a célkitűzéseink, meg a preferenciáink. És megköszönheted a londoni elemzők munkáját, ők valószínűleg sosem fogják megköszönni a tiédet. De ettől függetlenül sok sikert kívánok Neked a szakmában, és ezt egyáltalán nem cinikusan mondom! Bocs a fentebbiekért, de nekem ez a véleményem.
2010. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerinted én azt írtam, hogy a BGF első helyen áll? WTF? Szövegértés?

Én nem a BGF-re járok, de azért ami a corvinuson folyik egyes szakokon az azért inkább nevetséges.

2010. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A "Londoni" elemző az milyen??? xDD

Engem például azoknak a véleménye érdekel akik tudnak írni!

2010. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 év elteltével meg már ki is kijelenthetjük, hogy a psz képzése jobb!:D Amúgy tényleg, a miniszterek már évtizedek óta végeztek a jogelődjein a Corvinus-nak, a fiatal generációból való vezetők és leggazdagabb magyarok között már számos BGF-es van.
2013. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!