Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magyar felsőoktatásban aki...

A magyar felsőoktatásban aki romának vallja magát plussz pontot és támogatást kap. Valaki tud erről valami konkrétat mondani? És ha nem vagyok cigány, de annak vallom magam, akkor is részesülök a támogatásban?

Figyelt kérdés
Egyetemre szeretnék tovább tanulni hátrányos helyzetű vagyok, és elképzelhető hogy nem jutok be államilag finanszírozottra, de ennek ellenére nem szeretném feladni az álmom. Vannak roma felmenőim, de én magam nem tartom annak, a továbbtanulás érdekében pedig hajlandó vagyok romának vallani magam. Szerintetek van értelme ? Vagy állambácsi a fehéreket külön nem szponzorálja? (ha már kisebbség)

2014. aug. 23. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyesmi nincs. A hátrányos helyzetre adnak pontot, nem pedig a származásra.
2014. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszi a segítséget
2014. aug. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!