Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha középiskolában kereskedelem...

Ha középiskolában kereskedelem-marketinget tanulok, attól függetlenül lehetek utazásszervező?

Figyelt kérdés
Utazásszervező, vagy esetleg idegenvezető szeretnék lenni. Bács-kiskun megyében egyedül a kecskeméti Széchenyi István szakközépiskoláról hallottam. Szívesen jelentkeznék ott az idegenforgalmi osztályba, csak eddig angolt tanultam, és ott németül tanítják. Ha kereskedelmi szakközépiskolába megyek, attól függetlenül lehetek utazásszervező? Esetleg ismertek Bács-kiskun megyében idegenforgalmi szakközépiskolákat, amiben angolul tanítanak? Előre is köszönöm. 14/L

2014. aug. 25. 22:04
 1/4 anonim válasza:
Az hogy angolt tanulsz nem gátol abban hogy a Széchenyibe menj.. Kéttannyelvű osztálynak számít ott az idegenforgalom.. az első azaz nulladik évben az eddig angolt tanulok elsajátítják az alapokat,az eddig is németesek pedig mindent áthámoznak amit eddig tanultak. Tehát ha jó a nyelvérzéked,és úgy gondolod, hogy eltudod sajátítani a németet alap szinten egy év alatt nyugodtan menj a Széchenyibe:) a Következő évben pedig már az eddig angolosok és az eddig németesek is ugyanolyan tempóban haladnak a német nyelvvel:)Remélem tudtam segíteni.
2014. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy inkább nem megyek oda, mert a némettől félek egy kicsit.
2014. aug. 27. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akárhova mész, attól még felvételizhetsz majd turisztika szakra.
2015. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is matek infóról megyek turisztika egyetemre.
2015. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!