Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire ciki, ha valaki 6 év...

Mennyire ciki, ha valaki 6 év helyett 7 év alatt végzi el az orvosit?

Figyelt kérdés
Sajnos csúszok és eléggé bosszant a dolog, nem tudom, hogy "dolgozzam fel".

2014. aug. 26. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az évfolyamnak majdnem a fele csúszik. Én félévkor buktam. Ne vedd annyira a szívedre. Nem kellemes, de van jó oldala is, csak meg kell látni.

Másodéves vagy?

2014. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első voltam, most leszek másodéves. Anatómia a ludas.
2014. aug. 26. 23:50
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Én folyamatosan afelé kacsintgatok, hogy megajándékozom magam egy (fél)évnyi szünettel. Nem azért, mert rosszul menne, sőt, csak jó lenne pihenni egy évet.

Szóval... ezen ne görcsölj, egyáltalán nem ciki. Sokan csúsznak 1(-2) évet. Senki nem fogja nézni utólag.

2014. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
6%
Nagyon ciki, én nem mutatkoznék veled sehol.. :D
2014. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én másodévben buktam, szintén anatómia. Ne görcsölj a dolgon, sokan buknak elsőben is. Gondold át, mi is vezetett a bukásig, legközelebb nem követed el azt a hibát. Fiatal vagy még te is, gondolom. Lehet, jobban is jársz így mindennel. Egy szigorlatot letudsz jövőre, annál könnyebb lesz a másodév.
2014. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Sokan csúsznak, de olyanok is vannak, akik tök jó tanulók, de egyszerűen érzik, hogy kéne egy kis szünet, hogy végiggondolják az életüket, és elmennek passzívra. Egyik volt évfolyamtársam pl. színötös szigorlatokkal sokallt be, és ment el dolgozni. Most új lendülettel csinálja. Használd ki, és ne törj emiatt össze :)
2014. aug. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, en is csusztam, mondjuk en tudatosan, a 4. Felevben, anatomiabol nem mentem el vizsgazni, mert besokalltam, elegem lett az egeszbol. Volt egy szabad felevem, kipihentem magam, aztan megcsinaltam . Sokan mondtak akkor, hogy banni fogom, hogy legalabb probaljam meg stbstb, de en utolag sem banom.

Ismerek olyat, aki megcsinalta minden szigojat elsore, aztan a harmadevet meg pszichiatrian toltotte. Ennyit nem er nekem az egesz.

Most megyek negyedevbe, semmilyen hatranyat nem erzem a csuszasnak, sot, jo volt egy kis kitero :)

Fogd fel pozitivan, es probald az elonyodre forditani, tanulj nyelveket, ha teheted jarj be korhazba vagy ilyesmi.

2014. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2%

Háziorvosnak azzal is megfelelsz majd. Ha kiviszed a diplomádat, külföldön is kapkodnak majd utánad. Kérdés persze, hogy mennyit tudsz majd valójában, érdemes-e embert rád bízni. Ahogy elnézem a tanoncokat, nem nagyon.

Azért csak csináld, aztán majd lesz valami.

2014. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Elozo valaszolo : te orvosira jarsz ? Ha nem, akkor probald ki, meglatjuk te hany ev alatt vegezned el...

Ha orvosira jarnal akkor tudnad, hogy nem feltetlenul a szinotos tanulokbol lesz a legjobb orvos, sot!

2014. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

tegnap 23:51 vagyok.

Eddig minden szigorlatom ötös, mégis azt tervezem, hogy halasztok egy évet. Nem azért, mert hülye vagyok, hanem mert kissé kiégtem az évek alatt.

Szóval leszel szíves visszaszívni, hogy csak az idióták nem végzik el 6 év alatt, ezt kikérem sok orvostanhallgató társam nevében ;)

2014. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!