Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan ismerkedjek, szerezzek...

Hogyan ismerkedjek, szerezzek barátokat az egyetemen?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz az évnyitó és az évnyitó után lesz valami "csapatépítő" program meg "vetélkedő", ami gondolom azt jelenti, hogy sokat fogunk inni meg ilyesmi. Majdnem mindenki volt gólyatáborban, szóval kb mindenki ismeri már egymást :S Én nem tudtam elmenni, mert külföldön voltam.

Fiú vagyok, a csoportunkban kb 60-40% a lány-fiú arány ha ez számít valamit.

Mit javasoltok, hogyan ismerkedjek, hogyan szerezzek haverokat?


2014. aug. 30. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

menj el a programokra, aki volt gólyatáborban, biztos nem zárkózik el attól, hogy új barátokat szerezzen, ha iszol te is velük, akkor könnyebben fog menni az ismerkedés

ne stresszelj ezen, legyél nyitott és beszédes

2014. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy gólyatábor elmulasztása nem behozhatatlan hátrány. Ott még csak formálódik a közösség. A gólyatábor után pár embert ismersz jobban, mondjuk a tankörödet úgy-ahogy, meg talán pár jellegzetesebb arcot a többi tankörből, és ennyi. Több száz embert lehetetlen egy hét alatt megismerni. Szóval a többiek sem lesznek sokkal előbbre. Kb. azon stresszelnek majd, hogy akikkel elvileg már megismerkedtek, azoknak ne felejtsék el a nevét :)


Menj oda hozzájuk, h XY vagyok, én is ebbe a tankörbe lettem beosztva, de a gólyatáborba sajna nem tudtam elmenni. Meséljetek, milyen volt? aztán elkezdenek mesélni, és a többi már megy magától.

2014. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!