Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A közszolgálati Egyetem...

A közszolgálati Egyetem nappali migrációs szakára ha jelentkezek akkor csak a fizikai alkalmaságit nem kell teljesítenek vagy a pszhiholgia és az egészségügyi alkalmasságin sem kell teljesítenem?

Figyelt kérdés
Migráciora szeretnék jelentkezni csak nem tudom hogy ott is van alap kiképzés vagy ott nincs? és ott is nagyon kiborítják az embert vagy ez olyan mint egy rendes föiskola vagy egyetem ? a migrácios szakon állományba kerülök vagy csak a BÁH-hoz? milyenek a vélemények erről a szakról?
2014. szept. 3. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen alkalmassági. Alapkiképzés nekik később kezdődik és nem is olyan, mint a rendőröknek, inkább csak beszoknak az új helyre és megismertetik velük a szabályokat. Ha elvégzed, a BÁH-hoz kerülsz, civil leszel.
2014. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!