Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológia érettségi? Tapasztala...

Biológia érettségi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg informatika fakultáción vagyok, de sajnos nem úgy folynak a tanórák, ahogyan kéne, így arra gondoltam egy óriásit váltok, és biológiából érettségiznék. Aki abból érettségizett, tapasztalat? Mennyire nehéz, könnyű, hogy ment? Persze meg is nézem az eddigi érettségi feladatsort, de jó lenne tudni mások véleményét.

2014. szept. 3. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy közép vagy emelt szinten érettségizel belőle...


Ha közép,akkor elegendő lehet az órán elhangzott információk elsajátítása,esetleg 1-2 felkészítő könyv beszerzése /panemsuli,biológia érettségizőknek 1-2/

Minden eddig lefutott érettségis feladatsort csinálj meg...

A legfontosabb mindig a követelményrendszer szerint készülj:)

Attól is függ milyen eredményt szeretnél,ha 90 felettit akkor nyilván nehezebb sokkal...



Emelt szintűt csak akkor ajánlom,ha pl. orvosira,gyógyszerészetire szeretnél jelentkezni (persze ebben az esetben nincs is más választás :D)

2014. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak középszintű :)
2014. szept. 4. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én érettségiztem bioszból középszinten.Ha megtanulod a középsulis könyveket,meg esetleg megcsinálsz régebbi érettségiket,az elég a jó jegyhez szerintem.
2014. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!