Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztatlan tanárképzés...

Az osztatlan tanárképzés elvégezhető hamarabb?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdés hülye, de szeretném megtudni, hogy a 10 féléves szak elvégezhető-e hamarabb, ha több kreditet veszünk fel mondjuk mindegyik félévben, avagy ez fix?

2014. szept. 4. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most pont ebben a cipőben járok. Mivel féléves tandíj van, ezért nem engednek több órát felvenni. Igaz, én költségtérítésesen vagyok. Esetleg azt kérdezd meg a tanszéken, hogy mennyire kötött az órarend, egy csomó helyen az óráknak van előfeltétele. Azaz, ha pl. nem csinálod meg az első féléves órákat, nem veheted fel a második féléveseket. Még akkor sem, ha beleférne az órarendbe.
2014. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az adott oktatási intézmény tvsz-e dönti el, hogy hány kreditet vehet fel egy évben. Ha nincs megszabva, hogy mennyit, akkor lehetséges, ha úgy tudod megszervezni. Nézd meg milyen tárgyaknak mik az előfeltételei. (Nem minden szakon van beállítva ténylegesen az előfeltétel. Szóval, ha ez az esett fenn áll, akkor felveheted simán.)
2014. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!