Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimmnázium a jobb?...

Melyik gimmnázium a jobb? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés
A tatai Eötvös vagy a tatabányai Árpád? És miért jobb?

2014. szept. 14. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Eötvös nagyon népszerű sokan szeretnének oda felvételizni,én is oda szeretnék menni,sok tagozat közül választhatsz.A tanárok is jól tanítanak.
2014. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Eötvösbe ne menj. Én oda jártam és közel sem annyira jó, mint amiket mondanak róla. A közösség tényleg nagyon jó, de a tanári kar szerintem borzalmas, nagyon kevés van aki tényleg jól tanít.
2014. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
29%
Én Árpádos vagyok, és szerintem sokkal jobb is. A tanárok követelnek, de megértőek, vagy pár tanár, akiért összeteszem kezeim, hihetetlenül jól tanítanak, de azért itt is van néhány tanár, akinél még én is jobban tudom az anyagot. Ha bármi kérdésed van még, írj nyugodtan!
2014. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
58%
Van*
2014. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 25. 06:01
 6/7 anonim válasza:
63%
csak és kizárólag az Eötvös!
2014. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Megerett a meggy.

2. Megerett a meggy.

3. Megerett a meggy.

4. Megerett a meggy.

5vös 5vös 5vös

:D

2015. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!