Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti e a tesitanár, hogy...

Megteheti e a tesitanár, hogy órán fegyelmezési céllal egész órán gugoltatja a gyerekeket, és ez nekik iszonyatos fájdalommal jár, ha nem milyen jogszabály alapján nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Tesi órán szerintem simán megteheti:) Nem fog belehalni:)
2010. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Az az iszonyatos fájdalom izomlázra vonatkozik? xD

Az semmi... Ha baleset történne, akkor talán lehetne csinálni valamit.

2010. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Felcukkoltátok az agyát,hát majd legközelebb nem fogjátok.Egyébként,aki még rendőrnek sem jó,abból lesz a tesitanár.-))
2010. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért jár iszonyatos fájdalommal a guggolás??
2010. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem teheti meg, mert ez nem testnevelés, hanem testi fenyítés.
2010. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Próbálj háromnegyed órán keresztül guggolni, és meglátod!
2010. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
És milyen jogszabály alapján guggolta végig a háromnegyed órát, ha úgy fájt?
2010. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Emlékszem, minket pár éve egész órán futtattak...

Egypébként ez már szerintem sem tesi, hanem testi fenyítés.

2010. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg túl dramatizáljátok.

Eleve az egész órás futtatás. Aha vond már le a fel-leöltözést a háromnegyed órából, a sorbanállást meg jelentést. ne mondja már nekem senki, hogy egy normális tizenéves nem tud 30 percet kocogni!


Ha meg valaki nem tudja a testifenyítést végigcsinálni, leül és kész. Nem fogja elvárni, hogy megfulladj. Ha valaki bunkón visszabeszél, képeket vág, az meg ne csodálkozzon. Ha tényleg nem bírja és normális semmi probléma nincs.

2010. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

ma 13:37

figyu,év elején mondta a tanár hogy fussunk 5 kört,megkérdeztem tőle,normálisan hogy nekem fáj a lábam mert elcsúsztam(papírom volt róla) lehet-e nekem kevesebbet futnom,vagy megállni futás közbe.Annyit mondott,hogy nem,és hogy szerinte a papírt csak úgy irattam Anyukámmal,és egész órán futni fogok!

És nem vágtam semmi pofát,és nem beszéltem vissza,de az osztálytársaim 10kör ütán mikor már úgy fájt a lábam,hogy potyogtak a könnyeim rávették a tanárt,hogy ne kelljen többet futnom,oké megengedte,de beírt egy magatartás figyelmeztetőt,mert nem azt csináltam az óráján amit kért...és egy büdös szót se szóltam érte,és azért se szólok neki,hogy még mindig fáj azóta a lábam.

13/l

2010. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!