Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey, Madách, Szerb Antal...

Kölcsey, Madách, Szerb Antal gimi: milyen a nyelvoktatás?

Figyelt kérdés
Melyik nyelv erős? Milyen a NYEK?

2014. okt. 6. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A Madáchban erős a nyelvoktatás, nyek-en rengeteg nyelvórád (11+5) van és nagyon gyorsan halad a nyelvtanulás. A francia, az angol és a német is erős.
2014. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 7. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Kölcseyben a legerősebb a francia egèsz Budapesten,de az olasz os nagyon erős
2014. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerb Antalban jó a nyek, 12 angol plusz 6 másodknyelv. Azt mindig az iskola adja, de 2 közül lehet választani. Van olasz, francia, német, orosz. Nekünk olasz francia páros volt, én franciás vagyok. Szerintem nagyon jó az okatatás, angolból és franciából van idén anyanyelvi tanár, nekem csak franciából. Én és még 2 osztálytársam leközépfokúzott az előkészítöö év után, persze mind a jobbik csoportban vagyunk. Plusz szép az iskola, a hangulata jó, kellemes légkör. Viszont tanulni kell, nem csak nyelveket.
2014. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A kölcseyben nagyon erős a francia és rendben is van eléggé!
2014. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kölcseyben tényleg nagyon erős a francia! Aki úgy med oda, hogy egy szót nem beszél franciául első (!) év végére egy gyenge középfokra megtanul. Utána meg az olaszt direkt olyan gyorsított módszerrel tanítják a franciásoknak. Viszont itt a francián és az olaszon kívül se az angol, se az orosz nem erős. Kimondottan gyenge. Van még német, portugál és latin, azokat nem tudom.
2015. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!