Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van 4, 00 és...

Mennyi esélyem van 4, 00 és 4,5 közötti átlaggal bekerülni a budapesti Leövey Klára gimnáziumba? Esetleg van olyan, hogy a budapestiek/kerületiek valamilyen "kedvezményt" kapnak?

Figyelt kérdés

Szigetszentmiklósi vagyok és jövõre a Leövey Klára gimiben szeretnék továbbtanulni.Aki oda jár, az tudna írni a suliról és a központiról?Mennyire nehéz?És a suli mennyire erõs?Milyenek a tanárok és a diákok?Mennyire jó a légkör és a társasági élet?Ti szerettek oda járni?

Egy szóval minden érdekelne a sulival kapcsolatban.Elõre is köszönöm! 14/L



2014. okt. 7. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
NAON NEHEÉZ MINDENKI EGY NYOMI.NE GYERE.
2014. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
DE A BÜFÉ JÓE
2014. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) azt hogy érted hogy "mindenki nyomi"? Azért csak járnak oda értelmes diákok is :)
2014. okt. 8. 14:37
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Sz*r az az iskola! Bukott gec*kk járnak oda. és ennek fejébe volt 2 férfi tanár aki kikezdett a diáklányokkal.. Az igazgató sem normális...
2014. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem túl jó vélemények sajna :(( azért akartam odamenni, mert a szüleim is oda jártak, de õk 1980-ban és '83-ban végeztek ott, tehát nem frissek az emlékeik.Szóval szerintetek inkább válasszak másik sulit?
2014. okt. 9. 19:01
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
igen! menj a ge*ibe :)
2014. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen hasznos válaszodat, de ilyen értelmi színvonallal az emberek inkább kussolni szoktak...
2014. okt. 14. 18:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is meg szeretném jelölni ezt a sulit! Voltam nyílt napon, az épület szép, az emberek normálisaknak tűnnek :) Novemberben lehet megyek nyílt órára. :D Ha oda jelentkezel, melyik tagozatra mennél? :))

És, ne foglalkozz evvel az analfabétával.

2014. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Pár kérdésre válaszolva, én úgy hallottam, hogy a közepes sulik között erős. :) Szóval ilyen közepes-erős lehet
2014. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ, ment a zöld kéz :)) én is novemberben fogok elmenni nyílt napra, egyébként a NYEK, a történelem és a dráma tagozat érdekelne.
2014. okt. 17. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!