Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is rossz suli a...

Szerintetek is rossz suli a Deák Téri Evangélikus Gimnázium?

Figyelt kérdés
Már 2 éve ide járok és qrva szar. Gyűlölöm. Rossz tanárok, rossz közösség, csúfolnak egy keresztény suliban? Ez mi?

2014. okt. 12. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
benne van a nevében, hogy evangélikus. akkor jó nem nagyon lehet.
2014. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2014. okt. 12. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz iskolát? Beszélj erről a szüleiddel. Sztem nem késő átjelentkezned máshová, ha ennyire nem érzed jól magad.
2014. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Trollfocista válasza:
Hanyadikba jársz? Mert én 8.-os vagyok,és én minden itt tölött percet élvezek,és imadok ide járni!
2015. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
6.ba :)
2015. jan. 3. 20:51
 6/10 csillaki válasza:
Akkor a keresztény szellemiség mint olyan nem igazán működik ebben az iskolában? Aki jól érzi magát , az mitől érzi jól, és aki nem, az mitől nem? Csak mert oda vinném a fiamat felvételizni majd, jó lenne tudni valami bővebbet, minden választ köszönettel veszek.
2015. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos csak most vettem észre az írásodat:ugyanúgy isznak, tépnek mint bármely iskolában (tanárok persze keresztények, nem erre buzdítanak)

talán törin oktattak a legnagyobb színvonallal, matek, német nem volt jó

2015. márc. 26. 19:45
 8/10 A kérdező kommentje:
mindenhol nagyon népszerű vpltam, viszont a DEGben szinte kitaszított, ha picit jobban éltek kinéznek, volt olyan tanár aki beszólt anyagi helyzetem miatt
2015. márc. 26. 19:46
 9/10 anonim válasza:
100%

nem azért mondom, de ez nagyon durva megfogalmazás, én is ide járok és nagyon jó suli, nyilván mint mindenhol vannak olyan tanárok akik... nekem is ugy kb 3 aki tényleg nagyon nem oké, de ez, hogy a diákok piálnak és tépnak mint mindenhol azért én nem így mondanám, nem az, hogy senki nem iszik, mert nyilván nem egy papnevelde, de óriási különbségek vannak más sulikkal...

(csak kíváncsiságból, melyik tanár szólt be az anyagi helyzeted miatt?)

Nem tudom ki szólt be, de egyik tanár sincs szerintem azért olyan anyagi helyzetben, hogy lecsesszen, vagy kigúnyoljon ez furi.

Egyébként, ha mindenki utál, akkor valami nincs rendben.. a mi osztályunkban is van(nak) olyan(ok) aki(k) nem annyira fejlettek szociálisan, és kevesebb barátjuk van vagy ink magányosabbak, de az hogy mindenki utáljon, azért tenni kellett valamit...(bocs hogy ezt mondom nem tudom ki vagy, csak reálisan nézve a helyzetet)

2016. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vannak drogproblémái itt is, mint máshol is. És a templomi alkalmak után ugyanúgy ott van a cigis banda a templom út felőli oldalán, mint más sulikban.
2019. márc. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!