Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi budapesti gimnáziumokról? Milyen átlaggal és kb. hány pontos felvételi kell az alábbiakba? Milyen az oktatás, tanárok, közösség?

Figyelt kérdés

Bornemisza Péter Gimnázium,Alternatív Közgazdasági Gimnázium,Zrínyi Miklós Gimnázium és Európa 2000 érdekelne.

Melyik a legerősebb köztük?A BPG-be muszáj vallásosnak lenni?



2014. nov. 9. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia BPG-s vagyok. Hát, egy keresztény suliban nem árt ;) Am, a suli jó, szép, a tanárok jofejek. Csak hát, aki nem keresztény, annak fura lehet, az órák előtti ima, ill. a keresztény dolgok. De am a suli egész erős, a 68. a rangsorban, ami szerintem elég jó eredmény. Engem 100/81 pontos irasbelivel,a jegyeimre (7. évvég, 8.félév) 30/26 pontot adtak, szobelimre pedig 30/21 pontot kaptam, igy lettem a nyelvi elokesztios osztalyon,(nemeteseknel) a 14.
2014. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Aki nem vallásos, azt el fogják küldeni templomba vagy nem mondanak olyat, hogy muszáj ezt a vallást gyakorolnod? Mert a vallás miat gondolkodom, hogy beírjam-e vagy sem.
2014. nov. 14. 07:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem javasolnám, ha nem vagy keresztény :(
2014. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ben Joyce válasza:
Ez nem vallás. És nem tudom ki ez az ember, aki válaszolt neked, nincs igazán képben ezzel kapcsolatban amint látom, de ez pont a lényeg, hogy ne vallásosak legyünk. De amúgy volt rá példa, hogy nem keresztényt felvettek, de csak az általánosba volt ilyen egyszer-kétszer. Ha odaakarsz menni, kérdezz meg valaki ott dolgozót inkább. Vannak kivételes szituációk. De amúgy miért akarsz a BPGbe jönni?
2014. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah igazad van Ben, még csak 4 honapja vok ott.

Te jobban tudod Joni (xd)

2015. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Röviden: 81 pontos felvételit írtam, max pontot hoztam, jó lett a szóbelim.(AKG) Szerintem innen a legjobb suli a BPG(Piarista Gimi?) és az AKG.
2016. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!