Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi vs. Avasi vs. Diősgyőri?

Zrínyi vs. Avasi vs. Diősgyőri?

Figyelt kérdés

A Zrínyi Ilona Gimnázium, az Avasi Gimnázium vagy a Diósgyőri gimnázium?


1. Melyiket ajánljátok, hová menjek?

2. Lány vagyok és négyes tanuló.

3. A nyelveket szeretném tanulni, nem drámára focira vagy ilyesmire járni.

4. A központi megírásához a jelentkezési lapot az iskolában kell kérni?

5. Hányas központival jutnak be általában ezekbe a sulikba a gyerekek?

6. Melyik a legszigorúbb?



2014. nov. 13. 21:26
 1/7 anonim válasza:
Gondolom miskoci iskolákról beszélsz.Én most kilencedikes vagyok tavaly felvételiztem a Zrínyibe,de ismerem az összeset.Négyessel pont ezekbe a gimnáziumokba lehet bejutni úgy gondolom.Ha nyelveket szeretnéd tanulni akkor a Zrínyi és az Avasi.A Diósgyőri elég gyenge gimnázium.A Zrínyibe jelentkeztem francia kéttannyelvűre és matekra.A központin összesen 66 pontom lett,a szóbelin (francia) 25-ből 18 pontot kaptam.Az általános iskolai jegyek nagyon sok pontot értek,asszem 40-et.Én jó tanuló voltam majdnem a max-ot vittem.Így ezekkel bejutottam oda,de aztán felvettek a Földesbe is és oda mentem.A Zrínyibe és az Avasiba is elvárják,hogy tanulj.Az ilyen központis lapokat az osztályfőnőködnek kell intáznie!
2014. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző vagyok a szóbelin nem franciát kérdeztek hanem magyart csak a tagozat volt francia.
2014. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem abban az iskolaban krll krrni a kozpontira a tsnuloi lspot ahol a kozpontit akarod irni?
2014. nov. 14. 22:39
 4/7 anonim válasza:
Nálunk úgy volt,hogy az osztályfőnőködnek leírtad az iskola pontos nevét és címét,és ezt ő intézte el,ő adta le az összes ilyen lapot.
2014. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Diósgyőri Gimnázium egyáltalán nem gyenge gimi... :D Én oda járok egész komolyan kérik a tananyagot!
2014. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nyelvet szeretnél tanulni, akkor mindenféleképpen az Avasit ajánlanám, én is oda járok!:) nagyon nagyon jófejek a tanárok, és a közösség is jó, a programok is jók szoktak lenni. Nem szigorú annyira, csak ugye tanulni kell:) meg jól tudni angolul
2014. dec. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az avasi egy sz*r ,senkinek sem ajanlott
2017. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!