Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik debreceni középiskola...

Melyik debreceni középiskola jobb?

Figyelt kérdés

Bethlen Gábor, Irinyi János, Fazekas Mihály, Tóth Árpád vagy csokonai?

Minden érdekelne róluk, milyen az oktatás, környezet, tanárok, diákok, stb.

Melyikben jobb az angol oktatás?



2014. nov. 14. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fazekas a legjobb. Nézd meg a listát. Hanyadikos vagy?
2014. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok is jófejek.
2014. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia! :) Èn a Bethlen-be járok igaz német szakra de barátnőm kéttanos és szerinte jó az angol oktatás ,bár ez is tanárfüggő.Szerintem ha nem nagyon szereted a matekot ne gyere ide mert ugye a közgáz matekra épül..Csokonairól csak rosszat hallottam. A többi suliba nem jár ismerősöm.
2014. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ezek közül elvileg a Fazekas a legjobb. Én is a Bethlenbe járok emelt matekra. Nagyon jó suli. Romokban hever, de a tanárok nagyon jók, ha érteni is akarod az anyagot, nem csak bemagolni akkor ide gyere. A diákok általában kedvesek és bárki bárkivel leállunk beszélgetni. Sok sikert! :)
2014. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A csokonaiban csak az olasz kettannyelvu szakra erdemes jelentkezni.
2014. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. nov. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!