Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola milyen? Hova...

Melyik iskola milyen? Hova lenne a legjobb bekerülni? Milyen sorrendben?

Figyelt kérdés
Eötvös, Berzsenyi, Madách, Veres Pálné, Kölcsey érdekelne. Légyszi ne írjátok,hogy az Eötvöst ne válasszam, mert elsőnek írom, csak kiváncsi vagyok a véleményekre :) és aki bekerülr valamelyikbe, hány pontos központit írt?

2014. nov. 18. 18:30
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:

Az Eötvös, Madách, Veres Pálné elég kemény. Ha nincslegalább 70 pontod, esélyed sincs, de még 75 alatt is macerás már a szóbeli behívás is. Egyik ismerősöm 82 ponttal került be, de úgy, hogy várólistán is volt egy ideig.

A Madáchot mindenképp ajánlom. 70-75 ponttal már jól állsz, de egy ismerősöm 65-70 ponttal jutott be oda, igaz a szülei utólag kérvényezték levéllel és elméletileg volt valamilyen protekciójuk is...

A Veres Pálnéról annyit tudok csak, hogy nagyon szép iskola és a könyvtára is elég kellemes, de nem az igazi számomra. (:

2014. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
miért írnánk, hogy az eötvöst ne válaszd? írd azt elsőnek
2014. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Azt fogom. Es azert irtam mert olvastam, hogy hasonlokat kerdeztek, es azt valaszoktak nekik, hogy ne valassza az Eotvost mert az versenyloiskola, szenvedsz stb. Es az ilyen kommentekre nem voltam kivancsi :) amugy koszi a valaszokat!
2014. nov. 19. 10:13
 4/39 anonim ***** válasza:
21%
Veres Palneba ha kapsz egy 4 Est kiközösítenek!:((
2014. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Eötvös, Veres, Berzsenyi, Madách, Kölcsey. Milyen az átlagod?
2014. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
A gyerek az Eötvösbe ment, nagyon szereti. Nem versenyistálló. Nagyon jó a közösség, de valóban tanulni kell. :) 80 fölött írj, és nem árt, ha kitűnő is vagy.
2014. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Mar bocsanat, de az Eotvosbe rohadt keves ha csak 80 folottit irsz. Az igaz,hogy behivnak szobelizni, dehigy felvegyenek, ahhoz semmi eselyed (tapasztalat). Berzsenyibe mar eleg ha 80 felettit irsz, bar meg az is necces (engem 82 vel nem vettek fel nyelvvizsgaval nyelvi szakra). Veres Palne,Madach es Kolcseybe 75-80 ponttal bejutsz. Bar ezeket a tavalyi szamitas szerint mondom, mivel a ponthatarok minden evben valtoznak az alapjan, hogy mennyi lett az orszagos atlag, ez csak egy viszonyitas!


Az igazat megvallva ez elegge vegyes egy lista :D hol van a tobbi jo gimi? Fazekas, Szent Istvan, Apaczai egyaltalan nem jatszik nalad? Ha erdekel ahhoz is el tudom mondani, hogy ki mennyivel jutott be nalunk :)

2014. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Talán el kellene olvasni "már bocsánat", ott volt az is, hogy kitűnővel. :) Aztán van egy szóbeli is, ahol szintén bizonyíthatsz (nálunk az is jól sikerült), és ez is tapasztalat: igenis be lehet jutni. Még bőven utána levők is bekerültek a listáról.

Értelmezés szintén: 80-tól felfelé is van még néhány szám.

2014. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
14:20-as, igen, lassan a VPG kiesik, mert sokan mondjak, hogy sznoboknak ott a gyerekek, meg fensobbrendunek érzik magukat. De majd meglátom holnap, milyen a suli,miért megyek tajekoztatora.
2014. nov. 19. 21:16
 10/39 A kérdező kommentje:

18:51: 4,8 volt a hetedik év végim. Tesibol es fizikából lettem négyes, a többi ötös.

A 20:28-as tényleg nem mond igazat, mert tavaly az egyik baratnomet 67 ponttal felvettek volna humanra, es a VPGbe is mehetett szobelizni. Es hallottam olyat is, hogy Kolcseybe felvettek valakit 58-60 ponttal, szóval fura. Az Apáczait es a Fazekast nem néztem, mert inkább reál sülök, en meg humán beállítottságú vagyok.

2014. nov. 19. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!