Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kitől kapja (ha kapja) a...

Kitől kapja (ha kapja) a fizetését egy szociológus? Olyanoknak szól elsősorban a kérdés, akik most végeznek szociológus szakon, hogy ti. ők miben bíznak, ugyanis erre szeretnék jelentkezni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Januárban diplomáztam szociológia szakon. Hát nagy munkakínálatra ne várj. Én jelenleg egy civil szervezetnél dolgozom, nemsokára kezdek egy vállalatnál személyi asszisztensként. Akikkel együtt végeztem ill. akik előző félévben államvizsgáztak 90%-ban munkanélküliek. Egy csajszi akiinek van melója, műkörmöt épít. Annyi szociológust képeznek ebben az országban, amire nincs igény. A legtöbb ilyen munkához minimum 3-5 év tapasztalat kell, tehát pályakezdőként ki vagy csukva. Ha valamelyik tanárodnál benyalod magad és a saját cégénél ad munkát, akkor talán van esély.
2010. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!