Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szigetszentmiklósi Batthyány...

Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium Valaki aki odajár tudna mesélni róla?

Figyelt kérdés
7.év végén 4.8-as, 8. félévben kb.4.7-es átlagom van. Otthon a magyar feladatlap 40 pontos a matek meg 35 pontos lett. Van esélyem bekerülni a suliba? Hány pontot értetek el? Tényleg nagyon sokat kell tanulni?

2014. dec. 16. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én helyi vagyok, de nem jelölöm meg, unokanõvérem viszont oda jár, végzõs.Õ 86 pontos írásbelit írt anno, a szóbelije max lett, asszem 4,6-os átlaggal ment neki.Simán bekerült, és nagyon szereti, 4-es átlaga van.Viszont tényleg rengeteget tanul, mert vannak követelmények.De amúgy nagyon jó suli, magas színvonalú.Ami a diákokat illeti, ismerek jópárat, vegyes társaság, vannak köztük nagyon jófejek, csendesek, szorgalmasak, de beskatulyázott stréberek is.Szóval a diákság nagyon vegyes, a tanárokról én nem tudok nyilatkozni, de a bkg-s ismerõsök szerint jók.

Az átlagod szerintem tökéletes, a matekra kicsit gyúrj rá, egy 80 pontos írásbeli már sokkal többet jelent, pláne egy jól sikerült szóbelivel kombinálva.

Sok sikert!

2015. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én odajárok. xD

Gondolom mostanra már megírtad a felvételidet.

Én negyedikesként jelentkeztem szóval, ötödiktől idejárok, pontszám így nem számít. Hát, mivel mint mondtam 5.-től kezdve odajárok nem tudom hogy nálatok mennyit kell tanulni vagy milyen elvárások vannak de nem olyan vészes nálunk. Ami talán szokatlan lesz az az, hogy év végén vannak házi vizsgáink minden évben 2 tantárgyból vagy nyelvből. De abszolúte nem kell magadat túlerőltetni még 9-10-ben, onnantól azért már húzós lesz a helyzet. 11 na az valami kegyetlen, fakultációk, nyelvvizsga mellé házi vizsga, stb..Viszont higgyj nekem, ha bekerültél nagyon örülj, mert nagyon megéri. Nagyon szeretem a BKG-t, király a közösség, az alapító igazgatónk nagyon nagy arc, és van itt néhány olyan tanár akiktől eldobod az agyad...xDD

(Jó értelemben: nagyon nem normálisak, de olyan überjófejek, komolyan...a legdilisebb tanárainkat bírom a legjobban). Ha bejutottál írhatsz privátban is akár, és mesélek neked..:DDD

2016. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jahh, ez még tavaly volt..oké évszámot nem néztem meg..

akkor ha bejutottál már, akkor nem kellenek sztorik. xD

2016. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!