Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezik a kaposvári...

Ki jelentkezik a kaposvári táncsics m. gibibe ajtp-re? Esetleg ki jár oda? Hogy zajlik egy iq teszt?

Figyelt kérdés
most megyek oda felvételizni. nem is tudom, hogy felvesznek e oda így: 4 es átlag pont. így mennyi pont kell a központibol, hogy felvegyenek? Válaszokat elöre is köszi :))

2015. jan. 8. 18:18
 1/1 anonim válasza:

Ne haragudj meg de szerintem nem nagyon vesznek fel 4-es tanulókat,ez egy nagyon jó hírű suli és vannak olyan esetek amikor még olyat sem vesznek fel aki szín 5-ös!!!Tudom mert az osztálytársamnak csak ötöse volt eddig mindenből ,meg hegedül,gitarozik ,(elekromos gitarozik) meg még citerázni is tud és ő sem biztos hogy bekerülne(mert ezt a sulit jelölte meg elsőnek ,de aztán megy Pécsre a Nagy Lajosba)

Amúgy engem sem vennének fel,mert nekem meg mindíg becsúszik3-4 négyes! :(

De semmi sem lehetetlen,én úgy gondolom ;) :D

2015. jan. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!