Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A véleményetekre vagyok...

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Mostanában elég sok rosszat hallottam az Apáczairól, van köztetek valaki, aki esetleg oda jár és tud nekem tapasztalatokat mondani? (Esetleg humán szakos)?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy a humán szakosoktól is nagyon követelik a természettudomány tárgyakat, hogy éjjel-nappal tanulni kell, ilyeneket. Persze ez változó, mert valaki pont az ellentétét mondja. Kíváncsi vagyok, mert nekem nagyon szimpatikusnak tűnt.

2015. jan. 12. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az Apáczai általános iskolájába járok és engem is tanítanak gimis tanárok mind a kettőt utálom tiszta idióták. Én most pálya választás előtt álok és nem fogom ezt a gimit bejelölni pedig nekem több lenne arra az esélyem hogy felvesznek mert oda jártam általánosba is. Nem ajánlom.
2015. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én most vagyok ott hetedikes. Imádom az elejétől fogva. Még nekünk nem kell olyan sokat tanulni, de a kilencedikes humánosok se panaszkodnak sokat, vagy legalábbis nem látom rajtunk...
2015. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából nekem nagyon megtetszett már a nyílt napon is, csak azóta sok embertől hallottam eltérő véleményt. Nagyon tetszett, hogy a tanárok (amennyire én azt láttam) máshogy bánnak a diákokkal, mint egy szintén erős gimiben. Nem kényszerítik, hanem szeretettel ráveszik a gyerekeket a tanulásra, hiszen ők is szeretettel tanítanak. Végül is mindenkinek más a véleménye, de nekem ez jött le :)
2015. jan. 24. 11:53
 4/5 Bedivere válasza:

Az első válaszolót nem teljesen értem. Szerintem egy másik Apáczaiba jár (pl. Nyíregyháza). Nálunk, a pestiben nincs külön általános iskola: hat- és négyosztályos gimnázium van.

Amúgy tanárfüggő, de persze követelik a reál tárgyakat humánosoktól is. Voltak olyan humán tagozatok, ahonnan tömegek mentek orvosira, műszakira stb. Az éjjel-nappal tanulás azonban erős túlzás.

2015. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) Nagyjából erre számítottam, de annyira különböznek mostanában a vélemények, hogy inkább megkérdeztem. Igen, az első válaszoló nem a pesti Apáczaira gondolt!
2015. febr. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!