Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A VIII. kerületi Leövey Klára...

A VIII. kerületi Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola jó suli?

Figyelt kérdés
Milyen iskola? Milyen átlag kell oda? Aki tud valamit erről az intézményről, kérem írjon.. :) Szeretnék oda járni, és 3.5 körüli az átlagom. Mire lehet ott jelentkezni? megnéztem az oldalukat, de nem nagyon jöttek le belőle a dolgok.. Előre is köszönöm akik segítenek és elmondják. :):):)

2015. jan. 16. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge iskola, nem túl színvonalas.Ha jól tudom, egyáltalán nem kérnek felvételit, ami (szerintem) nem a legjobb.És rengeteg nyolckeri figura jár oda.Ha lehet, inkább válassz másik sulit.Vörösmarty nem jó?Szerintem oda lenne esélyed.
2015. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kértem a kioktatásodat -.- csak annyit kérdeztem jó suli? nekem te ne ajánlgassál semmit gyökér
2015. jan. 23. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kincsem, úgy szólt a kérdésed, hogy jó suli-e.Sajnálom, ha kiábrándítottalak, de nem fogom azt hazudni, hogy milyen király, csak hogy neked jobb legyen.Ha ezt nem bírod feldolgozni, akkor még komoly gondjaid lesznek az életben.És tudod kit gyökerezzél le, ha még a saját kérdésedre érkezett választ sem tudod értelmezni.Ha meg már itt tartunk, gratulálok, hogy általános iskolában nem bírsz egy négyes átlagot összekukázni, igazán ügyes vagy :) de hogy nem értél el 40 pontnál többet a felvételin, az elég valószínû
2015. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tudod, mi a kioktatás?Ez, amit most kaptál a 2. válaszomban.Gondoltam, ha már számonkéred rajtam, akkor megteszem, hogy ne legyen alaptalan rágalom, amit írtál.
2015. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kérdező, hogy te mekkora egy csicska vagy -.-" az ilyenek miatt tart ott a világ, ahol.Nem tűnt fel, hogy a válaszoló a kérdésedre válaszolt, méghozzá kulturált, normális hangnemben?

De sebaj, remélem, a Leöveybe mész.Ott már az első nap helyre teszik az ilyen netkirály kis lúzereket.Majd jól megvernek, aztán megtanulod, hol a helyed.Szánalmas -.-" Fogadjunk, hogy élőben egy puhány kis giliszta vagy tiniribizli vagy, esetleg valami suttyó cigány, aki azt hiszi, kemény lesz, ha mindenkit oltogat alaptalanul.Nem gond, a Leöveyben majd helyreraknak.

2015. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
39%
Már egy év eltelt a kérdés óta, de a megnyilvánulásod alapján, remélem odamentél, mert pontosan odavaló vagy :)
2016. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!