Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit kell tanulnom hogy...

Gábor Martin kérdése:

Mennyit kell tanulnom hogy TEK kommandós legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok altalanos iskolaba jarok elerkeztem a tovabb tanulashoz. Rendőr szeretnek lenni azon belül is TEK kommandós! Rendészeti szakkozep iskolaba szeretnek jelenkezni! Jól teszem-e? Es ha igen utana hova menjek tanulni,egyaltalan mennyit kell tanulni? Ez minden vagyam ha tudtok valaszolni akkor irjatok! Elore is nagyon köszönöm!

2015. jan. 17. 16:28
 1/5 anonim válasza:

Szia! Rendőrnek csak érettségi után mehetsz. De addig jelentkezhetsz egy olyan középsuliba, ahol van rendészeti ágazati képzés. Érettségi után Körmend, Szeged, Miskolc vagy Adyliget, akár Nemzeti Közszolgálati Egyetem.. :) Nem vagyok benne biztos, de a TEK-hez csak úgy lehet jelentkezni ha x év rendőri szolgálatot teljesítettél. Meg a fizikai felvételi ott is elég kemény. De kitartás, és sikerülni fog! Sok sikert!

Üdv. : Egy nyomozónak készülő :)

2015. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tehat akkor az nem igaz hogy ha elvegzem a szakkozep sulit akk. Rendortisut helyetes leszek es utana 2 eves képzés a tek??
2015. jan. 17. 18:08
 3/5 anonim válasza:
Hát rendőr csak érettségivel lehetsz. És ami Körmenden, Szegeden, Adyligeten és Miskolcon van, az 2 éves, és azt elvégezve tiszthelyettes leszel. :)
2015. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na utána néztem, és úgy van, hogy érettségi, utána rendészeti szakközépiskola (2 éves) majd 3 év rendőri szolgálat után jelentkezhetsz a TEK-hez :)
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a fáradságodat! Jó tudni hogy vannak még jó emberek!!
2015. jan. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!