Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem az Apáczaiba?

Van esélyem az Apáczaiba?

Figyelt kérdés
Ma írtam felvételit, olyan 78-80 pontos lett. Úgy tudom elég rossz az idei átlag, akkor ugye lejjebb viszik a ponthatárokat??? :o Amúgy a humánra mennék és azt nem tudom, hogy ott is csak az az 5 tantárgy számít-e? (magyar matek választott term.tud töri, tanult nyelv)ezekből tavaly matekból 3-as idén 4-es többiből 5-ös vagyok. Szerintetek???

2015. jan. 17. 19:03
 1/5 anonim válasza:
Én is az Apáczaiba szeretnék menni humán szakra, nagyon reménykedem, hogy legalább a szóbelire behívnak. A hozott pontszámot ők elég kevésnek veszik, tehát ha az átlag központi tényleg nem lett túl jó, akkor szerintem simán van esélyed bejutni. Bár sosem lehet tudni, hogy hányan szeretnének oda menni, és hány pontosat írtak. Remélem még találkozunk az Apáczaiba! :)
2015. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Én is remélem
2015. jan. 18. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Huhh...matek hármassal ne gyere, még humánra se. :D
2015. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igaz, hogy ez már elég rég volt (2009-ben), de én annak idején hetvenvalahány pontos írásbelivel kerültem be az Apáczai humán tagozatára. A szóbelin rendesek voltak, elsősorban a képességekre kíváncsiak, de nem árt, ha művelt vagy, és szereted a törit is. A mateknak pedig humán tagozaton tényleg nincs nagy jelentősége, persze érettségi tárgy, de feltételezem, hogy humán tagozatról nem mérnöki szakra szeretnél menni (bár nálunk még ez is előfordult). Sok sikert kívánok! Egy egykori apáczais
2015. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. jan. 23. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!