Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így felvesznek az Arany János...

Így felvesznek az Arany János Tehetséggondozó Programba?

Figyelt kérdés
A Táncsicsba jelentkeztem Kaposvárra. Az átlagom ötödik év végétől nyolcadik fél évig 4.13, hetediktől nyolcadik fél évig pedig 4.17. tehetséges vagyok zenéből, rajzolásbol. pár hónapja járok klarinétra, és már olyan jól megy, hogy beléphetek a nagyzenekarba, ami általában 2-3 év gyakorlás után lehetséges. 3 nap alatt megtanultam elzongorázni a für elise-t. pedignem jártam soha zongorára. a szóbeli elbeszélgetésen mondták is hogy tehetséges vagyok :)) a felvételim kb 67 pontos lesz. felvesznek így?

2015. jan. 18. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az eredményeid alapján biztosan, de a felvétel inkább anyagi és szociális helyzettől függ
2015. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, fölvettek?
2017. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!